banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   14:49:55
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
بهزیستی در رسانه
1398/1/24 شنبه

پایان رقابت در بخش بانوان مسابقات بین المللی قرآن

رقابت در بخش بانوان مسابقات بین المللی قرآن کریم پایان یافت و متسابقین امروز شنبه ۲۴ فروردین ماه به مشهد مقدس سفر کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، در آخرین روز رقابت‌های مسابقات بین المللی بانوان نیز نماینده شش کشور مریم علی خلف از کشور عراق، سمانه موسوی از کشور افغانستان، حلیمه مراوده از الجزایر، فاطمه یونس از کشور لبنان، مریم شفیعی، نماینده جمهوری اسلامی ایران و ام حبیبه رحیم از اندونزی باهم رقابت کردند. اجرای گروه تواشیح صهبای استان تهران از جمله برنامه‌هایی بود که در نظر گرفته شد.

گفتنی است، داوران و متسابقین در این دوره از رقابت‌ها پس از پایان مرحله فینال امروز شنبه، ۲۴ فروردین به مشهد مقدس سفر کردند.

بازدید از موزه قرآن آستان قدس رضوی، حضور در محفل قرآنی در رواق حضرت زهرا سلام الله علیها و نیز حضور در مهمان سرای حضرتی از برنامه‌های پیش بینی شده برای این سفر یک روزه است که به همت آستان قدس رضوی تدارک دیده شده است.

از نکات قابل تأمل در این تشرف حضور داوران و متسابقین از اهل سنت است که نشان می‌دهد مسابقات بین المللی قرآن بانوان توانسته در وحدت بین مذاهب و تقریب قلوب مسلمانان موفق عمل کند.

در همین راستا نیز بانوان متسابق همراه با دیگر شرکت کنندگان بخش بزرگسالان، دانش‌آموزان، نابینایان دیروز از پل طبیعت و آسمان نما بازدید کردند. و صبح فردا یکشنبه، ۲۵ فروردین ماه در کنار دیگر بخش‌ها به حرم امام خمینی (ره) خواهند رفت. سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن بانوان از ۲۰ تا ۲۳ فروردین در هتل هما برگزار شد و عصر روز ۲۵ فروردین برترین‌های خود را می‌شناسد.


لینک خبر!

منبع خبر: خبرگزاری مهر
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4559528
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18973538 تعداد بازديد زيرپورتال: 5240790 اين زيرپورتال امروز: 7472 سایت در امروز: 21715 اين صفحه امروز: 6186