banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   14:48:10
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
بهزیستی در رسانه
1398/1/24 شنبه

ایمن‌سازی ۹۶ مرکز شبانه‌روزی بهزیستی در مقابل سیل

رئیس سازمان بهزیستی کشور از ایمن‌سازی ۹۶ مرکز شبانه‌روزی بهزیستی در کشور مقابل سیل خبر داد.

حید قبادی دانا در گفت‎وگو با ایسنا، اظهار کرد: از بین ۸۰۰ مرکز بهزیستی کشور  ۱۴ مرکز در سیل‌های اخیر آسیب‌دیده و برآورد میزان خسارت ساختمان و تجهیزات ۱۲میلیارد تومان  بوده که باید جبران شود.

وی ادامه داد: ۹۶ مرکز شبانه‌روزی ما در سطح کشور در برابر سیل ایمن‌سازی شده، به‌عنوان مثال فرزندان بی‌سرپرستی که در مرکز پلدختر نگهداری می‌شدند به شهر خرم‌آباد انتقال داده شدند تا دچار سیل و سانحه نشوند و در سطح کشور نیز این کار انجام شده‌است.

قبادی دانا با بیان اینکه در سراسر کشور مددجویانی که در معرض خطر سیل بودند به مکان‌های امن انتقال داده شدند، افزود: وظیفه اصلی سازمان حفظ و صیانت از جان معلولان ذهنی، جسمی-حرکتی-ضایعات نخاعی، سالمندان و فرزندان تحت‌تکفل سازمان بهزیستی کشور است که در مراکز نگهداری مراقبت می‌شوند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور بیان کرد: باتوجه به اینکه سیل آسیب زیادی به وسایل زندگی مددجویان ما وارد کرده، مبلغ پنج میلیون تومان قرض‌الحسنه به‌دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طرف بانک رفاه و بانک توسعه تعاون در سطح کشور به مددجویانی که وسایل زندگی آنها دچار آسیب‌شده، پرداخت می‌شود.

لینک خبر!

منبع خبر: ایسنا
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4559500
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18973482 تعداد بازديد زيرپورتال: 5240761 اين زيرپورتال امروز: 7443 سایت در امروز: 21659 اين صفحه امروز: 6158