banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   14:53:33
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1398/1/18 يكشنبه

فعال شدن گروه‌های محب و اورژانس اجتماعی در لرستان

مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: گروه‌های محب و اورژانس اجتماعی در همه شهرستان‌های استان فعال شدند.​​​
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل از لرستان، فاطمه زهرا توکلی اظهار کرد: یکی از اولویت‌های بهزیستی لرستان حفاظت از جان افراد است. 
وی ادامه داد: در سیل اخیر با اقداماتی ازجمله جابه‌جایی مراکز در مناطق ناامن، خوشبختانه هیچ اتفاق ناگواری برای مددجویان تحت حمایت در استان رخ نداده است. 
این مسئول اضافه کرد: با حمایت‌های رئیس سازمان بهزیستی و همه اعضای خانواده بزرگ بهزیستی در سراسر کشور، کمک‌های خوبی به بهزیستی شد که به صورت سازماندهی‌شده خانه به خانه در شهرستان‌هایی که دچار سیل شده اند به دست مددجویان رسانده شد.
 توکلی گفت: هفته گذشته برای تمام مددجویان تحت حمایت بهزیستی در شهرستان‌های آسیب دیده سه برابر مستمری ماهیانه به عنوان کمک‌هزینه معیشت پرداخت شد و برای سایر مددجویان شهرهای دیگر استان که خسارت دیده اند در هفته جاری پرداخت خواهد شد.
 مدیرکل بهزیستی لرستان با بیان اینکه با توجه به آثار سویی که وقوع حوادث طبیعی برای همه افراد ایجاد می‌کند ارائه خدمات و مداخلات روانی اجتماعی از وظایف ماست، افزود: گروه‌های محب و اورژانس اجتماعی هم‌اکنون در همه شهرستان‌های استان مشغول فعالیت هستند. 
وی با بیان اینکه راه‌اندازی مهدهای کودک سیار ازجمله برنامه‌های ما بود، گفت: در این مهدها خدمات آموزشی، برنامه‌های شاد و پرنشاط اجرا می‌شود. 
توکلی بیان کرد: علاوه بر کمک‌هایی که دولت برای سیل‌زدگان در نظر گرفته است، کمک‌هزینه معیشت با بهره کم به مبلغ 50 میلیون ریال و کمک بلاعوض به مبلغ 100 میلیون ریال برای مددجویان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده است. 

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4559572
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18973630 تعداد بازديد زيرپورتال: 5240843 اين زيرپورتال امروز: 7525 سایت در امروز: 21807 اين صفحه امروز: 6230