banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   14:51:39
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1398/1/18 يكشنبه

کارکنان بهزیستی ایلام یک روز حقوق خود را به سیل زدگان اهدا کردند

مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: جمع زیادی از کارکنان این سازمان در مناطق مختلف استان بین یک تا پنج روز حقوق خود را به مددجوان سیل زده اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از ایرنا، "زهرا همتی" از پرداخت کمک 100 میلیون ریالی این سازمان بصورت بلاعوض به مددجویان سیل زده برای بازسازی مسکن خبر داد و افزود: این کمک نقدی که با هدف امدادرسانی مطلوب تر به مددجویان سیل زده بوده و صرف ارایه خدمات به این افراد می شود.

وی ادامه داد: اگرچه این سازمان تاکنون کمک هایی برای مددجویان سیل زده داشته و حمایت های مالی مختلفی نیز در آینده دارد ولی با توجه به آثار مخرب سیل نیازمند مشارکت های هرچه بیشتر مردم هستیم.

مدیرکل بهزیستی ایلام واریز معادل سه ماه مستمری و افزایش یارانه به حساب تمام مددجویان سیل زده شهرستان دره شهر را از جمله حمایت هایی این اداره کل از مددجویان برشمرد و گفت: این حمایت هفته جاری برای سایر مددجویان مناطق سیل زده استان انجام خواهد شد.


وی افزود: تمام اهتمام این اداره کل حمایت از مددجویان سیل زده بوده و در این زمینه آمادگی کامل و عزم همگانی برای خدمت رسانی به این عزیزان وجود دارد. 

همتی توزیع مواد غذایی و چادرهای گروهی بین مددجویان سیل زده شهرستان های دره شهر و سیروان و انجام بازدید های مستمر از منازل مددجویان و برآورد خسارتها را از دیگر اقدام های این اداره در حمایت از مددجویان سیل زده برشمرد.

مدیر کل بهزیستی استان ایلام در پایان از حمایت شرکت پتروشیمی، بانک های توسعه تعاون، رفاه و قرص الحسنه مهر برای مشارکت در خدمات رسانی هرچه بیشتر به سیل زدگان این استان تقدیر کرد.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4559550
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18973587 تعداد بازديد زيرپورتال: 5240816 اين زيرپورتال امروز: 7498 سایت در امروز: 21764 اين صفحه امروز: 6208