banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   14:49:42
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1398/1/10 شنبه

وضعیت مراکز زیر نظارت بهزیستی کرمانشاه در مقابل سیل رصد شده است

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: وضعیت مراکز زیر نظارت همگی رصد شده و اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با خطرات ناشی از احتمال وقوع سیل صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، دکتر "فاطمه رضوان‌ مدنی" صبح امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران اداره‌کل بهزیستی استان کرمانشاه، بر آمادگی سالن‌های ورزشی و دیگر امکانات این اداره‌کل برای اسکان و ساماندهی نیازمندان  به‌خصوص مددجویان در وقوع سیل احتمالی روزهای آتی خبر داد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با بیان اینکه طبق مکاتبه صورت گرفته با دستگاه‌های خدمات‌رسان مانند هلال احمر، اورژانس و .. آدرس مراکز تحت نظارت بهزیستی برای هرگونه آسیب احتمالی اطلاع‌رسانی شده است، افزود: وضعیت مراکز تحت نظارت همگی رصد شده و اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با خطرات صورت گرفته است.

وی از آماده‌باش تمام امکانات این اداره‌کل برای مقابله با خسارت ناشی از احتمال سیل خبر داد.

*جا‌به‌جایی مراکز میان مدت بهزیستی کرمانشاه در معرض خطر سیلاب

رئیس اداره بهزیستی شهرستان کرمانشاه با اشاره به هشدارهای مکرر هواشناسی و امکان سیلابی شدن برخی نقاط شهر، از شناسایی مراکز اقامتی میان مدت در مکان‌های که احتمال آبگرفتگی دارد خبر داد و افزود: تمامی تمهیدات لازم برای انتقال مددجویان پذیرش شده در این مراکز پیش‌بینی شده و در اسرع وقت نسبت به جا به جایی این افراد اقدام خواهد شد.

"زهره شریفی" در پایان یادآور شد: از جمله نمونه این مراکز کمپ ترک اعتیاد در نزدیکی آبشوران کرمانشاه بود که شرایط مناسبی نداشت و مددجویان و وسایل این مرکز به کمپ‌های دیگر منتقل شد.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4559521
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18973528 تعداد بازديد زيرپورتال: 5240783 اين زيرپورتال امروز: 7465 سایت در امروز: 21705 اين صفحه امروز: 6179