banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   15:24:08
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/12/25 شنبه

افتتاح موسسه فرهیختگان رویش امید در سمنان

با تلاش و تدابیربرنامه های بلند مدت شهدای گرانقدری چون شهید فیاض بخش است که ما امروز شاهد بالندگی ،رشد و توانمندیهای جامعه هدف هستیم .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از سمنان، "موسسه فرهیختگان رویش امید" با حضور مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشوردر امور جوانان ،مدیر کل و مدیران ستادی اداره کل بهزیستی استان و جمعی از فرزندان موفق سازمان بهزیستی افتتاح شد.

"علیرضا ایزدپور "مدیر کل بهزیستی استان در آئین افتتاح موسسه فرهیختگان" رویش امید " سال نو را پیشاپیش تبریک گفت و  از تلاش و زحمات اعضای موسسه رویش فرهیختگان امید و همچنین حوزه امور اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.

مدیر کل بهزیستی استان بیان داشت: اداره کل بهزیستی استان سمنان هم اکنون با سرپرستی 160 فرزند خدمات نگهداری و حمایت به فرزندان ارائه می دهد  و کسب رتبه های برتر در جشنواره ی شهید رجایی ، شناسایی استعدادها و حمایتهای خیرین در جهت موفقیتهای بیشتر از افتخارات این اداره کل محسوب می شود .

ایزد پور همچنین توانمندی فرزندان در اداره مراکز نگهداری فرزندان را از دیگر قابلیتها و توانایی این فرزندان دانست و بیان داشت: این نشان دهنده  تداوم ارتباط و تعامل خوب فرزندان با این سازمان است .و  انشالله با راه اندازی موسسه رویش فرهیختگان امید در استان سمنان شاهد شناسایی، رشد و تقویت استعدادهای برتر و حضور در صحنه های موفقیت این عزیزان باشیم.

فعالیت در بهزیستی، فرصتی برای خلق آینده ای پر نشاط

"غلامرضا فروغی نعمت اللهی "مشاور رئیس سازمان در امور جوانان در ابتدا ضمن گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی علی الخصوص شهید گرانقدردکتر محمدعلی فیاض بخش اظهار داشت: کاردربهزیستی شغل نیست فرصتی است تا با دل بستن در گرو توانمندی فرزندان، آینده ای پر از شادی و نشاط بسازیم .

وی تصریح کرد: با استفاده از توانمندیها و فرصتهایی چون وجود خیرین که تمام باورشان کمک به فرزندان این مرز و وبوم است و متفق بودن می توانیم گامهای بلندی در جهت رویش باورها و استعدادهای نهفته باشیم .

فروغی ضمن اشاره به پیشینه  تشکیل سازمان بهزیستی  افزود: با تلاش و تدابیربرنامه های بلند مدت شهدای گرانقدری چون شهید فیاض بخش است که ما امروز شاهد بالندگی ،رشد توانمندیهای جامعه هدف هستیم و این پیروزی و موفقیتها برپایه متفق بودن فرزندان ،حمایتها و تلاشهای بی بدیل مدیران و خدمتگزاران در سازمان بهزیستی در ساختن آینده  پر ازشادی و نشاط برای فرزندان این مرزو بوم است.

مشاور رئیس سازمان در امور جوانان در پایان خواستار همکاری مضاعف فرزندان با این موسسه با ایده و پیشنهادهای سازنده در جهت گسترش موفقیتها و بازخورد بیشتر عملکرد سازمان در حوزه کودکان و نوجوانان شد.

اهدای حکم انتصاب مشاور مدیر کل  بهزیستی استان در امور جوانان به "سرکار خانم قاسمی" و اهدای هدیه و تقدیر از زحمات و حمایتهای مدیر کل بهزیستی استان از دیگر برنامه های این آئین بود.

 لازم به ذکر است در سال 1396 اولین سازمان مردم نهاد (رویش فرهیختگان امید) با هدف رشد و ارتقای استعدادهای فرزندان تحت سرپرستی و با عضویت فرزندانی که قبلا تحت سرپرستی سازمان بوده اند شکل گرفت. و استان سمنان پنجمین استان است که این موسسه را راه اندازی نموده است.

سازمان بهزیسنی نیز در صدد است تا این موسسه را که متشکل از فرزندان موفق در عرصه های کارآفرینی، تحصیلی، هنری، اجتماعی و ورزشی هستند، در تمامی استانهای کشور گسترش دهد تا به عنوان بازویی برای تقویت برنامه های توانمندسازی سازمان در حیطه امور مربوط به فرزندان باشد.

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4559768
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18974298 تعداد بازديد زيرپورتال: 5241077 اين زيرپورتال امروز: 7759 سایت در امروز: 22475 اين صفحه امروز: 6426