banner-behzisti
سه‌شنبه 6 فروردين 1398   11:08:12
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/12/15 چهارشنبه

برپایی نشست تخصصی انجمن ازدواج و خانواده کشور

نشست علمی- تخصصی انجمن ازدواج و خانواده کشور با حضور معاون مشاوره و امور روانشناختی بهزیستی کشور در سالن اجتماعات بهزیستی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از بهزیستی استان تهران، "بهزادوحیدنیا" معاون مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور در این نشست گفت: نگاه به حوزه خانواده بایستی یک نگاه پیوستاری باشد و توسعه خانواده را در ابعاد مختلف مورد هدف قرار دهد. نقش سازمان به عنوان یک نهاد سیاست گذار و دولت به عنوان مجری و قانون گذار این است که همه متغیرهای موثر بر کارکرد خانواده شناسایی و مدیریت شود تا با برنامه ریزی منسجم و با در نظر گرفتن همه عواملی که سلامت روان خانواده را به مخاطره می اندازد، کنترل شود.

وی افزود: وجود تشکل های ازدواج و خانواده با بسیج کردن نیروهای تخصصی و با بهره گیری از توان تخصصی خود می تواند گامی موثر در این زمینه بردارد.

معاون مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور به منظور تقویت تشکل ازدواج و خانواده، رایزنی هایی برای حضور انجمن جلسات بالادستی از جمله شورای عالی انقلاب فرهنگی به منظور تنظیم برنامه جامع پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی انجام گرفته است و انجمن در جلساتی که به این منظور تشکیل شده است، شرکت کرده اند.

وی اظهار امیدواری کرد که انجمن ازدواج و خانواده کشوری در جلسات ساماندهی خدمات تخصصی مراکز مشاوره ازدواج و خانواده در تعامل با سایر مجموعه که پیرو انعقاد تفاهم نامه با وزارت ورزش و جوانان، برگزار می شود، حضور موثر و فعال داشته باشند و با بهره گیری از توان تخصصی خود بتوانند گام های موثری در زمینه ارتباط موثر تشکل های ازدواج و خانواده سازمان و وزارت ورزش و جوانان بردارند.

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4358394
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18167248 تعداد بازديد زيرپورتال: 5003214 اين زيرپورتال امروز: 3204 سایت در امروز: 10728 اين صفحه امروز: 2764