banner-behzisti
سه‌شنبه 6 فروردين 1398   11:06:14
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/12/11 شنبهمدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه در مراسم معارفه اش:

از آخرین دستاوردهای علمی به منظور جلوگیری از بروز معلولیت ها بهره می گیریم

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از ارتقای سطح سواد اجتماعی، جلب مشارکت های مردمی، نظام پیشنهادات، حرکت به سمت تخصصی کردن سمن ها، ارتقا زیرساخت ها و توسعه نرم افزاری به عنوان اهداف خود در مدیریت بهزیستی یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل ازکرمانشاه،" دکتر فاطمه رضوان مدنی" مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در مراسم معارفه خود که با حضور معاون وزیر رفاه و رئیس سازمان بهزیستی کشور برگزار شد، اظهار داشت: هرشخصی هنگامی که مسئولیتی را برعهده می گیرد مسائل ارزشی برای خود در نظر می گیرد، معتقد هستم در هر مسئولیتی که قرار دارم باید ارائه خدمت دهم چراکه ارائه خدمت بالاتر از انجام وظیفه است.

وی ادامه داد: اگر در هر ارگانی که هستم هدف و آرمان مشترک داشته باشم موفق تر عمل خواهم کرد و سعی کرده ام 23 سال آبرویی که جمع کرده ام در طبق اخلاص بگذارم و با تمام قدرت وارد سازمان مقدس بهزیستی شوم.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه افزود: به تنهایی قادر نخواهم بود به موفقیت دست پیدا کنم، مشکلات اکنون استان به سالهای گذشته و دوران جنگ بازمی گردد و اکنون مشکلات اجتماعی و مسایل در ارتباط با اعتیاد و طلاق به این دلیل است که مردم ما در سالهای جنگ دچار مشکل و محرومیت شده اند و اکنون باید به مردم استان توجه بیشتر شود.

رضوان مدنی ادامه داد: از همه مدیران ملی و استانی و همه افرادی که به نحوی با این سازمان ارتباط دارند تقاضا دارم به کمک ما بشتابند و من دست یاری به سمت همه بلند می کنم و تلاش می کنم مشکلات این حوزه را رفع کنم.

وی با بیان اینکه سالی که در پیش رو داریم سال سخت اقتصادی است، افزود: استفاده از آخرین دستاوردهای علمی به منظور جلوگیری از بروز معلولیت ها، استانداردسازی و مداخله گری در ارتقا خدمات موردنیاز جامعه و تلاش برای ایجاد اشتغال پایدار و تشویق کارفرمایان در به کارگیری اهداف جامعه هدف سازمان از جمله اهداف بنده است.

دکتر رضوان مدنی افزود: از مدیران استان تقاضا دارم در استخدامات خود از جامعه هدف بهزیستی استفاده کنند، این معلولان به حمایت نیاز دارند و باید از توانایی آنان در امور استفاده شود.

 وی با بیان اینکه سعی می کنم خلاق باشم و از روزمره گی دوری کنم ادامه داد: بهره وری در سازمان، ارائه نظرات و پیشنهادات و کارآفرین بودن برای من اولویت دارد.

رضوان مدنی از ارتقای سطح سواد اجتماعی، جلب مشارکت های مردمی، نظام پیشنهادات، حرکت به سمت تخصصی کردن سمن ها، ارتقا زیرساخت ها و توسعه نرم افزاری به عنوان دیگر اهداف خود یاد کرد.

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4358367
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18167192 تعداد بازديد زيرپورتال: 5003181 اين زيرپورتال امروز: 3171 سایت در امروز: 10672 اين صفحه امروز: 2737