اخبار
1397/10/8 شنبه
تولیت سلامت اجتماعی به سازمان بهزیستی واگذار شده است / افزایش 62 درصدی بودجه بهزیستی در سال 98
استاندار تهران و رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور:
استاندار تهران و رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور از افزایش 62 درصدی بودجه سازمان بهزیستی در سال 98 خبر داد و گفت: این سازمان تخصصی ترین نهادی است که به مسائل اجتماعی می پردازد و 22 هزار نیروی متخصص دارد که از این تعداد، 62 درصد پرسنل و 42 درصد مدیران را زنان تشکی می دهند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، «انوشیروان محسنی بندپی» در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه تولیت سلامت اجتماعی به این سازمان حمایتی واگذار شده است گفت:  الگوی درمان مدار اعتیاد، ایجاد سامانه الکترونیکی طلاق، افزایش مستمری از جمله اقداماتی است که با کمک و همکاری مجلس و سایر دستگاه‌ها انجام شده است.

استاندار تهران با بیان اینکه قرار است با کمک بهزیستی آسیب‌های اجتماعی را حل کنیم، اذعان کرد: در حال حاضر ۹۲ درصد تصدی‌ها در بهزیستی واگذار شده است و صمیمانه از همکاری خوب NGOها تشکر و قدردانی میکنم.

وی با اشاره به قانون جامع حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت افزود: بهزیستی بعد از 15 سال توانست از این قانون در اجلاس نیویورک رونمایی کند.

محسنی بندپی در پایان با اشاره به عملکرد سازمان بهزیستی در جشنواره «شهید رجایی» یادآور شد: براساس ارزیابی سازمان استخدامی در سطح استانی، سال گذشته از ۲۷ اداره کل بهزیستی کشور تقدیر شد که کسب این مقام را مدیون همه  کارمندان خدوم سازمان بهزیستی هستیم.

گفتنی است؛ در این مراسم تشکل های مردمی و نمایندگان پرسنل بهزیستی با اهدای لوح و هدایایی از «محسنی بندپی» استاندار تهران و رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور تقدیر کردند.

تمامی حقوق برای شرکت سیگما محفوظ می باشد .

http://behzisti.ir