banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   14:51:26
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1398/1/24 شنبهدکتر قبادی دانا خبرداد:

۲۰۰ هزار پشت نوبتی جدید بهزیستی طی کم‌تر از یک ماه/ سیل‌زدگان هم اضافه می‌شوند

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه سال گذشته تمام پشت‌نوبتی‌های دریافت خدمات بهزیستی جذب شدند، گفت: اما با توجه به شرایط اقتصادی موجود در حال حاضر ۲۰۰ هزار خانوار جدید پشت نوبت بهزیستی هستند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، "وحید قبادی‌دانا" رئیس سازمان بهزیستی کشور در گفت‌ و‌ گو با ایکنا، با اشاره به اینکه تا پایان سال ۹۷ تمام پشت نوبتی‌های دریافت خدمات بهزیستی جذب و تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار گرفتند، گفت: با سخت شدن شرایط اقتصادی و معیشت مردم پیش‌بینی ما این بود که متقاضیان دریافت حمایت‌ و مستمری افزایش پیدا کند، که این اتفاق افتاد و در حال حاضر ۲۰۰ هزار خانوار جدید متقاضی پیوستن به مجموعه مددجویان سازمان بهزیستی کشور هستند.
 

وی اعلام کرد: حدود ۳۰ هزار خانوار از بین مددجویان بهزیستی متأثر از سیل در ۲۰ استان کشور وجود دارند که به آنها ارائه خدمت می‌شود، اما افراد عادی که دچار سیل شده و بسیاری از وسایل زندگی خود را از دست داده‌اند، طبیعتاً وضعیت معیشتی آنها دچار مشکل می‌شود و این افراد نیز به مجموعه پشت نوبتی‌های بهزیستی اضافه خواهند شد.
 

رئیس سازمان بهزیستی کشور در پاسخ به این سؤال که آیا با توجه به شرایط اقتصادی موجود، دولت توان حمایت و پوشش این تعداد مددجو را دارد؟ در پایان یادآور شد: امیدواریم دولت، سازمان‌های مردم نهاد و خیرین به ما کمک کنند تا از عهده کمک به سیل‌زدگان بربیاییم.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4559546
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18973581 تعداد بازديد زيرپورتال: 5240812 اين زيرپورتال امروز: 7494 سایت در امروز: 21758 اين صفحه امروز: 6204