banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   14:50:21
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1398/1/22 پنجشنبهرئيس سازمان بهزيستي كشور در سفر به مناطق سيل زده خوزستان مطرح كرد؛

۹۶ تیم محب و ۲۳ تیم اورژانس اجتماعی در مناطق سیل زده خوزستان در حال فعاليت هستند/ كارت بانكي ٣هزار مددجوي سيل زده شارژ شد

رئیس سازمان بهزیستی کشور بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده شهرستان سوسنگرد و اردوگاه سیل زدگان شهدای هویزه، از فعاليت؛ ۹۶ تیم محب و گروه های حمایت روانی,اجتماعی در بلایا و ۲۳ تیم اورژانس اجتماعی برای کاهش آلام هموطنان سیل زده در مناطق آسیب دیده استان خوزستان به صورت ۲۴ ساعته خبر داد.

به گزارش روابط عمومي و اموربين الملل، دكتر "وحید قبادی دانا" با اشاره به شارژ شدن کارت بانکی ۳ هزارخانوار تحت پوشش بهزیستی خوزستان گفت: امروز کارت بانکی سه هزار خانوار سیل زده تحت پوشش بهزیستی خوزستان که توسط مددکاران بهزیستی شناسایی شدند مبلغ ۵۰۰ هزار تومان تا ۱میلیون و پانصد هزار تومان شارژ شد.

وی ضمن بیان اینکه در حال حاضر ۲۳ پایگاه مادر و کودک و خانواده در قالب مهدهای کودک در مناطق آسیب دیده استان خوزستان در حال فعالیت است اظهار داشت: این پایگاه ها با پوشش غذای گرم روزانه و میان وعده, زمینه ای برای بازی درمانی برای کودکانی که ممکن است در اثر سیل دچار آسیب شده باشند را فراهم کرده است.

قبادی دانا عنوان کرد: کلیه فعالیت های صورت گرفته در خوزستان در استان های لرستان و گلستان نیز انجام شده و تا کنون برای ۲۸ هزار خانوار سیل زده تحت پوشش بهزیستی در سراسر کشور کمک هزینه معیشتی پرداخت شده است.

رئیس ساز مان بهزیستی کشور در بازدیدی که از محل جمع آوری کمکهای مردمی در شیر خوارگاه مجتمع "فتح المبین" بهزیستی اهواز داشت ، تصريح كرد: پنج استان معین شامل تهران،البرز،اصفهان،کرمان و فارس و همچنین سایر استانها کمکهای مردمر جمع آوری شده را به استان خوزستان ارسال می کنند.

رئيس سازمان بهزيستي كشور در پایان  يادآور شد: هموطنان عزیز در صورت تمایل می توانند کمک های نقدی خود به مددجویان سیل زده تحت پوشش بهزیستی را از طریق حساب مشارکتهای مردمی اعلام شده و کمک های غیرنقدی خود اعم از وسایل توانبخشی همچون ویلچر, واکر, سمعک یا مواد غذایی یا بهداشتی را از طریق مراکز بهزیستی در سراسر کشور به دست هموطنان عزیز برسانند و اطمینان داشته باشند کلیه کمک ها با کدملی مددجویان به دست ایشان خواهد رسید.

منبع خبر: اداره كل روابط عمومي و اموربين الملل
.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4559534
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18973551 تعداد بازديد زيرپورتال: 5240798 اين زيرپورتال امروز: 7480 سایت در امروز: 21728 اين صفحه امروز: 6192