banner-behzisti
سه‌شنبه 6 فروردين 1398   11:18:22
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1397/12/18 شنبه

امضای تفاهم نامه همکاری فی مابین سازمان بهزیستی و سازمان بسیج سازندگی / 5 هزار واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی احداث می شود

رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم انعقاد تفاهم نامه با  سازمان بسیج سازندگی از تآمین مسکن برای 5000 هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، دکتر" وحید قبادی دانا" صبح امروز در مراسم انعقاد تفاهم نامه مشترک فی مابین سازمان بهزیستی کشور و سازمان بسیج سازندگی با موضوع مشارکت در تأمین مسکن 5000 هزار خانوار تحت پوشش و مناسب سازی محیط زندگی و مبلمان شهری گفت: از امروز نهضت مردمی مناسب سازی محیط زندگی افراد دارای معلولیت با حضور جهادی دانشجویان و دانش آموزان در مناطق محروم مرزی آغاز می شود.
 

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره مفاد این تفاهم نامه اظها کرد: مقرر شد، 5 هزار واحد مسکونی در مناطق مرزی، استان‌های محروم و در شهرهای زیر 25 هزار نفر برای مددجویان اعم از زنان سرپرست خانوار و معلولان تحت پوشش بهزیستی احداث شود.

وی با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته برای این واحدهای مسکونی افزود: سازمان بهزیستی مبلغ 10 میلیون تومان به صوت بلاعوض به این خانوارها پرداخت می کند، همچنین  هزینه های عوارض، حق انشعابات آب، برق و گاز و سایر هزینه های ساخت به صورت رایگان در اختیار خانواده های نیازمند قرار خواهد گرفت.
 

دکتر قادی دانا در ادامه اضافه کرد: سازمان بسیج سازندگی نیز تمهیدات لازم را برای خدمات فنی و مهندسی به منظور احداث و ساخت توسط داوطلبین و مهندسین بسیجی که به صورت جهادی در مناطق محروم فعالیت می کنند را به صورت رایگان انجام خواهد داد.
 

رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان مدت زمان اجرای تفاهم نامه را یک سال عنوان کرد و یادآور شد: تا سال آینده 5 هزار واحد مسکونی در مناطق محروم و مرزی در شهرهای زیر 25 هزار نفر، همچنین 10 هزار واحد مسکونی برای تردد معلولان مناسب‌سازی خواهد شد.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4358507
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18167506 تعداد بازديد زيرپورتال: 5003354 اين زيرپورتال امروز: 3344 سایت در امروز: 10986 اين صفحه امروز: 2877