banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   14:52:41
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1398/1/26 دوشنبهدكتر قبادی دانا در اختتامیه مسابقات بین المللی قران کریم:

باید از آموزه های قران در زندگی و جامعه بهره مند شد

رییس سازمان بهزیستی کشور در حاشیه اختتامیه چهارمین دوره از مسابقات بین المللی حفظ وقرائت قران کریم که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد گفت: معتقدیم که حضور خیرین و حامیان قران می تواند با توجه به مشکلات بودجه ای که وجود دارد نقش موثری داشته باشد؛ چرا که برگزاری مسابقات قرانی می تواند به جهان اسلام اعلام کند که همواره به افراد معلول توجه ویژه ای می شود

به گزارش روابط عمومي و اموربين الملل، دكتر " وحيد قبادي دانا" رئيس سازمان بهزيستي كشور با بيان اين مطلب، افزود: مسابقات امسال خیلی  خوب  و منظم  برگزار  شد .در این دوره از مسابقات 12 نفر از  نابینایان  جهان  اسلام در بخش حفظ قران حضور داشتند که امیدواریم سال آینده هم با  مشارکت  خیرین  قرانی و  فراخوانی  که  توسط  شبکه  قرانی  انجام  می شود  شاهد حضور بیشتر آنها و توسعه  اینگونه  مسابقات باشیم.

به گفته رئيس سازمان  بهزیستی  کشور، شاید یکی از وجه اشتراک این مسابقات با مسابقاتی که در کشورهای دیگر برگزار می شود حضور همین معلولان است که اگرچه  توانایی جسمی ندارند ولی می  توانند با  بینایی دل خود معنای الفاظ وحی را با خود حمل کنند .
 

وی  اظهار  امیدواری  کرد  که قلب همه ما به نور قرآن روشن و هدایت شود تا بتوانیم از آموزه های قران در زندگی و جامعه بهره ببریم .
 

دكتر قبادی  دانا  در ادامه  درخصوص نقش  سازمان  بهزیستی در  حمایت  از  افراد  نابینا که  حافظ  قران  کریم  هستند  گفت: ما سعی می کنیم که تسهیل گر باشیم و راه را برای آنها باز کنیم . به هر حال در کشورما افراد  نابینا که  به  قران  کریم  اهمیت  ویژه ای  می دهند بسیار هستند .البته معتقدیم افراد نابینا دیگرهم می توانند از این مهم بهره ببرند.
 

رئيس سازمان بهزيستي كشور در پايان با بیان  اینکه معلولیت ایجاد محدودیت نمی کند بلکه به توانمندی آنها می  افزاید، يادآور شد: امیدواریم نه  تنها  در  زمینه  های  قرانی  بلکه در عرصه های دیگر  نیز مشوق آنها باشیم.

منبع خبر: اداره كل روابط عمومي و اموربين الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4559562
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18973608 تعداد بازديد زيرپورتال: 5240830 اين زيرپورتال امروز: 7512 سایت در امروز: 21785 اين صفحه امروز: 6220