۱۳۹۵/۱۰/۱۴
پیام رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت روز گزینش
 
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور همزمان با فرارسیدن سی و چهارمین سالگرد صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تنقیح گزینش‌ها در دستگاه‌های اجرایی پیام تبریک صادر کرد.
پیام رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت روز گزینش
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، «انوشیروان محسنی‌بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور همزمان با فرارسیدن سی و چهارمین سالگرد صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تنقیح گزینش‌ها در دستگاه‌های اجرایی پیام تبریک صادر کرد.
 
متن پیام به شرح ذیل است:

 
بسمه تعالی
 
دولت بدون گزینش اشخاص متعهد و متخصص در رشته های مختلف موفق نخواهد شد و دولتمردان در گزینش همکاران به کاردانی و تعهد آنان و بهتر خدمت کردن آنها به کشور و در منافع ملت بودن آنان تکیه کنند تا در پیش حق تعالی و ملت رو سفید باشند و در امور موفق باشند.
امام خمینی(ره)
 
گزینش از جمله برکات و یادگارهای ارزنده معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) است که براساس فرمان مبارک ایشان در مورخ 15 دی‌ماه 1361 بنیان گذاشته شد. با عنایت به آیات، روایات، کلام گهربار امام راحل و تاکیدات مقام عظمای ولایت که فرموده‌اند «سعی کنید گزینش را به معنای پالایش نیروهای انسانی و زبده گزینی قرار دهید»، متولیان امور گزینش باید در حوزه فعالیت خود با جدیت و نهایت دقت و حرکت در مسیر قانون‌مداری و پرهیز از اعمال سلیقه‌های شخصی، رعایت موازین شرعی و قانونی، اخلاق‌مداری، امانتداری و صیانت از حقوق افراد، سرعت بخشیدن به امور گزینش با رعایت کیفیت اقدام کنند.

ضمن عرض تبریک و تهنیت بمناسبت فرارسیدن سی و چهارمین سالگرد صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تنقیح گزینش‌ها در دستگاه‌های اجرایی برای همه گزینشگران ساعی و پرتلاش این عرصه که با استناد به ساختار سیاسی، فرهنگی و اجتماعی موجود و معیارهای ارزشی جامعه و از طریق تدوین اصول و مبانی کارا و موثر، زمینه حضور مدیرانی مدبر و کارکنانی کوشا و مسئولیت‌پذیر را در عرصه فعالیت‌های سازمانی و به تبع آن تحقق اهداف متعالی دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی کشور را فراهم می‌کنند، آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون در ظل توجهات حضرت بقیه اله (عج) مسئلت می‌کنیم.
 
دکتر انوشیروان محسنی‌بندپی
معاون زیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور
منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور
تعداد بازدیدها : ۴۲۱
      
کلیه حقوق این سایت به سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.
سایت های مرتبط
سامانه ها
پیوندها