۱۳۹۵/۱۰/۱۴
رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور:
سامانه پیامکی معبر ۳۰۰۰۰۱۲۳۲۲ راه‌اندازی شد
 
رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور در نشست خبری بررسی وضعیت مناسب‌سازی محیط برای معلولان و رونمایی از سامانه پیامکی معبر با بیان اینکه این سامانه صرفا در حوزه مناسب‌سازی کشور است، گفت: پیام‌های ارسالی هموطنان توسط کارشناسان بررسی می‌شود و پس از پیگیری از ۳۹ دستگاه‌ عضو، نتیجه منعکس و اطلاع‌رسانی خواهد شد.
سامانه پیامکی معبر 3000012322 راه‌اندازی شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، نشست خبری بررسی وضعیت مناسب‌سازی محیط برای معلولان و رونمایی از سامانه پیامکی معبر با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور و رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور برگزار شد.

«ابراهیم کاظمی مومن‌سرائی» رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور در نشست خبری بررسی وضعیت مناسب‌سازی محیط برای معلولان و رونمایی از سامانه پیامکی معبر با بیان اینکه این سامانه صرفا در حوزه  مناسب‌سازی کشور است، گفت: پیام‌های ارسالی هموطنان توسط کارشناسان بررسی می‌شود و پس از پیگیری از ۳۹ دستگاه‌ عضو، نتیجه منعکس و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور، افزود: کارشناسان استان‌ها موظفند هر مورد را بصورت جداگانه بررسی و از دستگاه ذیربط پیگیری و نتیجه را به دبیرخانه گزارش کنند. جمع‌آوری مشکلات مناسب‌سازی در هر استان و بیشترین شکایات طرح شده برای هر استان، همچنین نوع مشکلات مناسب‌سازی و پیگیری همه جانبه این مشکلات از اهداف فعالسازی این سامانه است.

وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی کشور بصورت یک مطالبه‌گر از طریق دبیرخانه ستاد مناسبسازی تهران مشکلات و شکایات مردم را در این زمینه پیگیری می‌کند، در پایان یادآور شد: مشکلات هر یک از استان‌ها به تفکیک دستگاه‌های اجرایی براساس این سامانه هر سه ماه یکبار جمع‌آوری و به مسئولان ذیربط و دولت اطلاع‌رسانی خواهد شد.
منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور
تعداد بازدیدها : ۴۴۸
      
کلیه حقوق این سایت به سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.
سایت های مرتبط
سامانه ها
پیوندها