۱۳۹۵/۱۰/۰۴
با حضور معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور:
جشن میلاد عیسی مسیح (ع) در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد
 
معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور در جشن میلاد مسیح (ع)، پیام همه ادیان الهی را دعوت به صلح و آرامش و همزیستی مسالمت آمیز در کنار هم دانست و این روز خجسته را به همه مسیحیان کشور تبریک گفت.
جشن میلاد عیسی مسیح (ع) در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور به آسایشگاه خیریه کهریزک، در آستانه میلاد پیام‌آور صلح و مهربانی عیسی مسیح(ع) جشن باشکوهی در محل آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.
 
«حسین نحوی‌نژاد» معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور با تبریک فرارسیدن میلاد عیسی مسیح(ع) به همه مددجویان حاضر در مراسم و تمامی هموطنان مسیحی، اظهار کرد: عیسی مسیح (ع) همانند همه پیامبران الهی هدفی والا و متعالی داشت و آن ترویج یکتاپرستی و دعوت به صلح و همزیستی مسالمت‌آمیز در میان همه ملت‌های جهان بود .
 
معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور با اشاره به آیات نورانی قرآن کریم، تصریح کرد: در قرآن کریم به نیکی از پیامبر مسیحیان جهان نام برده شده است و حضور او را نویدبخش صلح و شادی میان همه مردم دانسته است.
 
وی با اشاره به نمونه‌ای از خیرین بزرگ مسیحی در کشورمان نیز گفت: آرسن میناسیان پزشک داروسازی که تمام زندگی پر برکت خودش را وقف خدمت به محرومین جامعه خود کرد و موسس آسایشگاهی برای نیازمندترین افراد بود از مسیحیان معتقد و با ایمان دوران خویش است که هم اکنون نیز همه ساله در سالگرد در گذشت آن مرد روحانی، مسلمان و غیرمسلمان بر مزار پاکش حاضر و یادش را گرامی میدارند.
 
نحوی‌نژاد بار دیگر با تبریک میلاد عیسی مسیح(ع) و سال نو میلادی به همه مددجویان و هموطنان مسیحی کشور، آرزوی سالی پر از خیر و برکت برای همه آنان از خدای واحد داشت.
منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور
تعداد بازدیدها : ۴۵۰
      
کلیه حقوق این سایت به سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.
سایت های مرتبط
سامانه ها
پیوندها