۱۳۹۵/۱۰/۱۸
دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور خبر داد،
انتشار فراخوان دریافت مقاله در حوزه مناسب‌سازی اماکن و معابر شهری
 
دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور از انتشار فراخوان دریافت مقاله در حوزه مناسب‌سازی اماکن و معابر برای تسهیل در تردد معلولان، جانبازان و سالمندان خبر داد و گفت: علاقه‌مندان تا ۳ بهمن‌ماه سالجاری فرصت دارند تا مقالات تألیفی یا ترجمه خود را ارسال کنند.
انتشار فراخوان دریافت مقاله در حوزه مناسب‌سازی اماکن و معابر شهری
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، «ابراهیم کاظمی مومن‌سرایی» دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور از انتشار فراخوان دریافت مقاله در حوزه مناسب‌سازی خبر داد و گفت: همه اساتید، پژوهشگران و دانشجویان علاقه‌مند به موضوعات مربوط به دسترسی دعوت می‌شود مقالات تألیفی یا ترجمه مرتبط خود را به رایانامه دبیرخانه monasebsazi@behzisti.gov.ir ارسال کنند.

دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور با بیان اینکه ذکر منابع استفاده شده در مقالات تالیفی و همچنین ذکر نام منبع مقالات ترجمه شده و ارسال مقاله به زبان اصلی همراه با متن ترجمه شده ضروری است، افزود: نقش دستگاه‌های اجرایی در مناسب‌سازی بر اساس قوانین و ضوابط کشوری، دسترس‌پذیری و مناسب‌سازی محیط زندگی در سالمندان و مناسب‌سازی محیط در بلایا محورهای دریافت مقالات است.

وی مناسب‌سازی و دسترس‌پذیری محیط برای گروه‌های آسیب بینایی و آسیب شنوایی، نقش تکنولوژی کمکی در دسترس‌پذیری محیط، نقش قوانین و نگرش‌ها در دسترس‌پذیری برای افراد دارای معلولیت، مناسب‌سازی وسایل نقلیه عمومی در خودرو و دسترس‌پذیری فضاهای مجازی برای معلولین حسی را از دیگر موضوعات فراخوان دریافت مقاله در حوزه مناسب‌سازی کشور برشمرد.

کاظمی مومن‌سرایی در پایان با بیان اینکه مهلت ارسال آثار 3 بهمن‌ماه سالجاری است، یادآور شد: آثار برگزیده در همایش ملی مناسب‌سازی اماکن و معابر برای تسهیل در تردد معلولان، جانبازان و سالمندان مورخ 25 بهمن‌ماه معرفی می‌شوند.

فراخوان همایش مناسب‌سازی کشور را اینجا ببینید!
منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور
تعداد بازدیدها : ۱۲۲۵
      
کلیه حقوق این سایت به سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.
سایت های مرتبط
سامانه ها
پیوندها