۱۳۹۵/۱۰/۲۰
پیام رئیس سازمان بهزیستی کشور در پی ارتحال حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی
 
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پیامی ارتحال حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، «انوشیروان محسنی‌بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پی ارتحال حضرت آیت اله اکبر هاشمی رفسنجانی پیام تسلیت صادر کرد.
متن پیام به شرح ذیل است: 

 
«کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام»
 
ضایعه ارتحال عالم ربانی، مجاهد نستوه، حضرت آیت اله اکبر هاشمی رفسنجانی"رحمت اله علیه"یار امام راحل و یاور  مقام عظمای ولایت که عمر پربرکت و شریف خود را در عرصه های مختلف خدمت از روزهای سخت و پرفراز و نشیب مبارزه علیه رژیم طاغوت تا سنگرهای هشت سال دفاع مقدس و پس از آن، سالهای سازندگی و مسئولیت و مدیریت بخشهای مختلف سیاسی و اجتماعی نظام جمهوری اسلامی وقف و ایثار نمودند، ثلمه ای جبران ناپذیر و مصیبتی ناگوار است.
ایشان در طول حیات طیبه خویش در همه برهه های حساس و مهم تاریخ انقلاب و در دشواریها و تنگناهای کشور هوشمندانه، مقتدر و پر صلابت همواره حامی نظام، دلسوز مردم و بعنوان ستون انقلاب و کشور از سیاستمداران برجسته عرصه های داخلی و بین المللی، حضوری اثربخش و دلگرم کننده داشتند. بدون شک فقدان این مبارز خستگی ناپذیر، ضایعه بزرگ و جبران ناپذیری برای عالم تشیع و جهان اسلام می باشد. اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ بهزیستی، بالاخص معلولین و مددجویان تحت پوشش تعزیت و تسلیت صمیمانه خود را به پیشگاه حضرت بقیه اله "ارواحنا له فدا" و رهبر معظم انقلاب اسلامی، آیات عظام و علمای اعلام و تمامی اقشار جامعه ایران اسلامی بویژه خاندان مکرم و ارجمند ایشان تقدیم داشته و برای آن بزرگوار علودرجات و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و بردباری از خداوند رحمان مسئلت می نمایم. ضمن ابراز مجدد مراتب تأثر و تألم خود، اعلام می دارم سازمان بهزیستی کشور هرگز حمایتهای ویژه و عنایات خاص آن عزیز سفر کرده را نسبت به معلولین و مددجویان تحت پوشش خود فراموش نخواهد کرد.
 
دکتر انوشیروان محسنی بندپی
معاون وزیر و ریاست سازمان بهزیستی کشور
   
منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور
چاپ خبر