banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   15:21:00
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
بهزیستی در رسانه
1397/9/25 يكشنبه

ابلاغ نوبت دوم توزیع «بسته‌های حمایتی دولت» توسط رئیس جمهور


وزیر رفاه با اشاره به روند توزیع بسته‌های حمایتی گفت: دستور رئیس جمهوری برای شروع نوبت دوم بسته‌های حمایتی سازمان‌های حمایتی چون بهزیستی و امداد ابلاغ شده است.
به گزارش ایسنا، محمد شریعتمداری در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شستا با بیان اینکه اصل اول در اداره امور در دولت تدبیر و امید در شرایطی که بنده مسئولیت به عهده گرفتم، شفافیت است، گفت: سهام شرکت‌ها در بورس است، اگر هر چه کردیم بدرستی به مردم اعلام کردیم آنها هم پای کار می‌آیند.
وی افزود: اعلام مدیران چندشغله قدم خوبی بود و همه دستگاه‌ها باید تصویر شفاف از فعالیت‌شان در معرض دید مردم قرار دهند.وزیر رفاه با بیان اینکه ۶۲۲ عضو هیأت مدیره شستا داشتیم که ۱۰۷ نفرشان بالای۶۰ سال سن داشتند، گفت: ممکن است خیلی از اینها افراد فعال و خوبی باشند اما برخی به سن بازنشستگی رسیده بودند و قرار شد وقتشان را به‌عنوان مشاور در اختیار مجموعه بگذارند و مسئولیت را به جوانتر‌ها بسپارند.
شریعتمداری با بیان اینکه برخی اظهاراتی مطرح کردند مبنی بر اینکه چون شستاییم شامل قانون نمی‌شویم اما روح قانون، حاکم است و اینکه افراد در دو سه شغل همزمان ننشینند عقلی و منطقی هم هست، گفت: تعدادی از اعضای هیأت مدیره‌ها خودشان آمدند استعفا را تقدیم کردند و پذیرفتیم. در شستا ۸۶ نفر در مرحله اول از مجموعه خارج شدند.وی افزود: در ادامه مسیر باید بگوییم با دارایی‌های مردم چه می‌کنیم، چه می‌خریم و به چه کسی می‌فروشیم؟ رسانه‌ها نیز به انتشار شفاف اطلاعات توجه و دقت دارند که بسیار خوب است. این یک کار تبلیغی و شوآف نیست و برای افزایش بازدهی بنگاه‌ها است و کمک می‌کند سرمایه بیمه شدگان را ارتقا دهیم.وزیر رفاه در ادامه درباره توزیع بسته‌های حمایتی گفت: توزیع بسته‌های حمایتی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد تمام شد. کارمندان آموزش و پرورش هم گرفتند. دیگر وزارتخانه‌ها تک به تک با تأیید ذیحسابان دریافت می‌کنند. برای کلیه مددجویان بهزیستی و کمیته امداد و پشت نوبتی‌ها هم اقدام شد. در ادامه گروه سوم تمام کسان دیگری هستند که حقوق زیر سه میلیون دارند و بتدریج در گروه‌های مختلف ساماندهی شدند مثل رانندگان و کارگران ساختمانی؛ دستور رئیس جمهوری برای شروع نوبت دوم بسته‌های حمایتی سازمان‌های حمایتی چون بهزیستی و امداد ابلاغ شده است.
«شستا» را از گذشتگان به ارث نبرده‌ایم
مدیرعامل شستا نیز  در این مراسم درباره حواشی شستا گفت: این‌طور نیست که مجموعه‌ای از هلدینگ‌ها در حوزه‌های مختلف در شستا متمرکز است و گستردگی در تمامی کشور دارد و مواقعی این گمان ایجاد می‌شود که تعدد پیگیری‌ها به معنای سهم خواهی است اما این‌طور نیست. به‌گزارش ایسنا، محمد رضوانی فر در حاشیه مراسم معارفه‌اش به‌عنوان مدیرعامل شستا با بیان اینکه متولد ۱۳۵۶‌هستم و ۴۱ ساله‌ام گفت: شستا را از گذشتگان به ارث نبرده‌ایم و از آیندگان به عاریه گرفته‌ایم و باید طوری سرمایه‌گذاری کنیم که حداکثر بازده و اثرگذاری را داشته باشیم.


لینک خبر!

منبع خبر: روزنامه ایران
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4559749
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18974250 تعداد بازديد زيرپورتال: 5241057 اين زيرپورتال امروز: 7739 سایت در امروز: 22427 اين صفحه امروز: 6407