banner-behzisti
سه‌شنبه 28 اسفند 1397   07:53:05
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اطلاعیه ها
1396/1/19 شنبه

اصلاحیه سازمان بهزیستی کشور در خصوص انعکاس نادرست و اشتباه در نقل قول خبری دز خصوص وکلا

اصلاحیه سازمان بهزیستی کشور در خصوص انعکاس نادرست و اشتباه در نقل قول خبری، بخشی از سخنان دکتر انوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور در برخی از رسانه‌های جمعی در خصوص نفش وکلا دز کاهش طلاق منتشر شد.

با عنایت به انعکاس نادرست و اشتباه در نقل قول خبری، بخشی از سخنان رئیس محترم سازمان بهزیستی کشور مورخ ۱۶ فروردین سال جاری، در برخی از رسانه های جمعی، همانگونه که در پورتال خبری سازمان بهزیستی کشور درج شده است: ایشان در بخشی از سخنان خود در نشست هم اندیشی ذی حسابان ادارات کل بهزیستی کشور، با اشاره به این نکته که " یکی از مصادیق همکاری با قوه محترم قضائیه برنامه کاهش طلاق است که در خراسان رضوی در حال اجراست؛  افزود : در این طرح، زوجینی که به هر دلیل دچار مشکل هستند قبل از مراجعه به وکلا برای پیگیری فرآیند طلاق (در وهله اول)  به مشاوران آگاه، دلسوز و دارای دانش تخصصی حوزه آسیب های اجتماعی ارجاع داده می شوند تا کانون خانواده شان را پایدار نگاه دارند. امسال این طرح در 11 استان دیگر اجرایی می‌شود" . 

لذا ضمن تاکید بر درایت ، اندیشمندی و خیر اندیشی جامعه فرهیخته وکلا و کارشناسان ارجمند دادگستری در حل مسائل و مشکلات خانوادگی و اجتماعی و با تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای بی دریغ ایشان در پیگیری دعاوی و احقاق حقوق آحاد جامعه و همکاری اثر بخش با سازمان بهزیستی در جهت رفع مشکلات اجتماعی ، صیانت و پایداری کانون خانواده در کشور، خواهشمند است به منظور رفع سوء تفاهم احتمالی و پیشگیری از تکدر خاطر و رنجش جامعه وکلای ایران نسبت به تصحیح خبر فوق اقدام فرمایید.

منبع خبر: اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4304843
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17982658 تعداد بازديد زيرپورتال: 4943279 اين زيرپورتال امروز: 2431 سایت در امروز: 6464 اين صفحه امروز: 2196