banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   11:37:35
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/11/18 پنجشنبه

هفتمین جشنواره تئاتر منطقه ای خلیج فارس برگزار می شود

رونمایی از پوستر هفتمین جشنواره تئاتر منطقه ای خلیج فارس ،دربهزیستی استان بوشهر انجام شد.


​​​​​به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از بهزیستی بوشهر،پوستر هفتمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین خلیج فارس توسط« پولادی ریشهری» مدیر کل استان و با حضور معاونین و دبیر جشنواره در دفتر مدیر کل بهزیستی استان رونمایی شد .
 پولادی در آیین رونمایی از پوستر این جشنواره اظهار کرد : بی شک در جامعه انسانی همه افراد دارای قابلیتها و توانمندی هایی می باشند  و  افراد  دارای معلولیت نیز  از قابلیتها و توانایی های بالایی برخوردارند که مستلزم شکوفایی و فعلیت بخشی به آنهاست وتئاتر یک فرصت و یک موقعیت برای ابراز وجود ،  توانمندیها و شایستگی هایی است که این  عزیزان  دارا هستند.


وی در ادامه اظهار داشت  : این جشنواره در روز24 بهمن افتتاح  و در 27 بهمن ماه هم  به اتمام خواهد رسید .

دکتر پولادی ریشهری در پایان افزود: با انتشار فراخوان در مجموع 86 نمایش نامه به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد 50 نمایش نامه توسط داوران مرحله باز خوانی برای حضور در مرحله بازبینی انتخاب شدند که در مرحله دوم ، پس از بازبینی ، تعداد16 نمایش  از استان های  ، خوزستان ، فارس ، کهگیلویه  و بویر احمد، هرمزگان و بوشهر  انتخاب شدند . همچنین  در بخش صحنه ای هم 9  نمایش و در بخش خیابانی هم  7 نمایش رقابت خواهند کرد . از آنجایی که آموزش یکی از ارکان مهم است ، در طول برگزاری این جشنواره کارگاه آموزشی با حضور اساتید برجسته کشوری برگزار می شود.

شایان ذکر است هفتمین جشنواره منطقه ای تئاتر مهر خلیج فارس بوشهر از تاریخ 24 الی 27 بهمن ماه در مجتمع فرهنگی هنری بوشهر با حضور استانهای فارس ، خوزستان ، هرمزگان ، کهگیلویه و بویر احمد و بوشهر برگزار می شود .

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4557598
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18967440 تعداد بازديد زيرپورتال: 5238416 اين زيرپورتال امروز: 5098 سایت در امروز: 15617 اين صفحه امروز: 4256