banner-behzisti
سه‌شنبه 30 بهمن 1397   12:48:06
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/5/2 سه‌شنبه

۷ مرکز مشاوره ژنتیک در استان قزوین فعالیت دارند

مدیرکل سازمان بهزیستی استان قزوین از فعالیت ۶ مرکز مشاوره ژنتیک در سطح استان قزوین و افتتاح یک مرکز تحت عنوان نسل سالم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از قزوین؛ " فریبا بریمانی  در مراسم افتتاحیه 5 مرکز بهزیستی که با حضور مدیرکل بهزیستی استان قزوین و معاون پیشگیری از معلولیت سازمان بهزیستی کشور برگزار شد، اظهار داشت: یکی از اهداف سازمان بهزیستی تسهیل در امر دسترسی گروه‌های هدف سازمان بوده تا بتوانند از خدمات و امکانات به راحتی استفاده کنند.

وی ادامه داد: در سال گذشته از سامانه خدمات مختص مددجویان با بستر دولت همراه USSD بهره مند شدیم که امسال نیز تداوم داشته که مددجویان می‌توانند با شماره‌گیری #321*4* و ادامه مسیر از وضعیت پرداخت‌ها و خدمات دیگر تعریف شده بهره‌ ببرند.

رئیس مرکز فن‌آوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری  سازمان بهزیستی کشور بیان کرد: از نرم‌افزار دولت همراه نیز به صورت اختصاصی می‌توانند سه خدمت دریافت کرده تا مراجعین در استان ها کم شده و خدمات افزایش یابد.

وی خاطر نشان کرد: به صورت هفتگی 50 هزار تماس از USSD  ازگروه هدف داشته و امیدواریم خدمات بیشتری ارائه شود.

بریمانی به تمام متقاضیان اعلام کرد که به صورت الکترونیکی درخواست‌های خود را در آدرس request.behzisti.ir ثبت کرده تا وارد سیستم اداری شوند.

علیرضا وارثی نیز در حاشیه افتتاحیه مراکز بهزیستی اظهار داشت: همزمان با هفته بهزیستی 41 امین مرکز مشاوره روانشناختی با یک مرکز دولتی و 40 مرکز غیردولتی با ایجاد بیش از 30 هزار شغل جهت  ارائه مشاوره به اقشار مردم در زمینه‌های خانواده، تحصیل، جوانان و نوجوانان افتتاح شد.

وی ادامه داد: در بیش از 318 مرکز خصوصی افتتاح شده 1700 نفر اشتغال یافته و همچنین 6 مرکز ژنتیک در سطح استان فعال بوده که 3 مرکز در شهرستان قزوین و باقی در توابع بوده و سال گذشته 4 هزار نفر مراجعه داشته‌ایم که 2 هزار و 400 نفر برای اولین بار توسط مراکز پذیرش شدند.

مدیرکل سازمان بهزیستی استان قزوین خاطر نشان کرد: مرکز اجتماع درمان مدار TC در راستای کمک به بهبود معتادان و کاهش آمار اعتیاد در استان فعالیت می‌کند که امیدواریم روزبه‌روز شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی اعم از اعتیاد باشیم

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4044476
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16964470 تعداد بازديد زيرپورتال: 4637511 اين زيرپورتال امروز: 7204 سایت در امروز: 18665 اين صفحه امروز: 6524