banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   11:10:23
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/11/22 دوشنبه

راهپیمایی روز 22 بهمن؛ روزی در کنار مردم و برای مردم

رییس سازمان بهزیستی کشور به همراه جمعی پر شور از توانیابان ،از مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن و پایگاه سازمان بهزیستی در این آیین ملی،بازدید کرد.


 به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل؛سردی هوا و ریزش مداوم باران نیز از حرارت و اشتیاق مردم و شرکت کنندگان در این مراسم ملی نکاسته است.
صدای ریزش باران در هیاهوی شادی و خنده کودکان گم می شود و از هر گوشه و کنار فریاد تکبیر و شعار مرگ بر آمریکا به گوش می رسد . دود اسفند فضا را پر کرده است.
ابتدای خیابان رودکی جمعی از توانیابان با ویلچر و عصا ایستاده اند تا با همراهی رییس سازمان بهزیستی  راهپیمایی را ادامه دهند.
چهره مهربان و مصمم «قبادی دانا» در حالی که مشغول سلام و احوالپرسی با آنها می شود در قاب دوربین ها ثبت می شود و همه با هم به طرف پایگاه سازمان بهزیستی حرکت می کنند.
در غرفه بهزیستی نیز شور و نشاطی برپاست.کودکان در گوشه و کنار غرفه مشغول نقاشی کشیدن هستند.خودروی اورژانس اجتماعی در جلوی غرفه خودنمایی می کند و عده ای از مردم برای کسب اطلاعات به آن مراجعه می کنند.
پرچم سه رنگ کشور عزیزمان بر چهره کودکان حاضر در غرفه نقاشی شده است. برخی نیز منتظر هستند تا نوبت به نقاشی صورتشان برسد.
افزایش لحظه به لحظه جمعیت چشمگیر است.
 سرانجام رییس سازمان بهزیستی در معیت توانیابان  به پایگاه بهزیستی می رسد.گروه سرود نابینایان به افتخار  ورود آنان نوای« ای ایران »سر می دهند و باز هم دوربین ها این لحظات زیبا را جادوانه می کنند.

نامه ها و دلنوشته های مردمی شخصا به دست «قبادی دانا» سپرده می شود و حضور این رییس جوان و پرتلاش در میان مردم فرصت مغتنمی برای گفتگوی صمیمانه و رو در روی مسئولان و جامعه شمرده می شود.
 همراهی رییس سازمان بهزیستی و  توانیابان ادامه دارد.و با توجه به نزدیک شدن به ساختمان«انجمن معلولان»،از «قبادی دانا»دعوت می شود تا میهمان ویژه انجمن باشد.
​​​
 

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4557391
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18966713 تعداد بازديد زيرپورتال: 5238141 اين زيرپورتال امروز: 4823 سایت در امروز: 14890 اين صفحه امروز: 4049