banner-behzisti
سه‌شنبه 30 بهمن 1397   12:41:55
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/9/12 دوشنبهبه مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولان،

بازدید معاون وزیر، رئیس هیآت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران از مرکز نگهداری معلولان نارمک

معاون وزیر، رئیس هیآت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران همزمان با روز جهانی معلولان از بخش های مختلف مرکز نگهداری معلولان نارمک دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، «حسین نعمتی» معاون وزیر، رئیس هیآت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران ضمن تبریک گرامیداشت روز جهانی معلولان از بخش های مختلف این مرکز دیدار و با مسئولان و توانیابان گفتگو کرد.

 معاون وزیر، رئیس هیآت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران، نفس کار در سازمان بهزیستی کشور را جهادی دانست و گفت:  ماهیت کار در این سازمان با ادارات دیگر به طور کامل متفاوت و وظایف کارکنان آن نیز بسیار سنگین است.

وی با تاکید بر ارتقاء حقوق شهروندی گفت: بهزیستی متعلق به کل جامعه است، همچنین گذشت و شهامت شما تلاشگران و دست اندرکاران این مجموعه بسیار ارزشمند و قابل تحسین است.

نعمتی، با اشاره به اینکه امیدوارم  زمینه ای فراهم شود تا با  گذشت زمان به درک بهتری نسبت به این قشر از جامعه  برسیم گفت: شرکت ملی پست به نوبه خود آماده هرگونه خدمت گذاری به افراد ناتوان و دارای معلولیت است، لذا در مجامع جهانی شرایط ویژه ای را برای این عزیزان تدوین و به کشورها اعلام کرده است.

معاون وزیر، رئیس هیآت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران در پایان یادآور شد: شرکت ملی پست به دلیل گستردگی در اقصی نقاط کشور، آماده است تا به نوبه خود در خدمت این قشر باشد و مرسولات پستی آنها را ، حتی در دورترین نقاط به دست شان برساند.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4044356
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16964192 تعداد بازديد زيرپورتال: 4637377 اين زيرپورتال امروز: 7070 سایت در امروز: 18387 اين صفحه امروز: 6404