banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   11:10:09
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/8/7 دوشنبهمدیرکل دفتر توانمندسازی معلولین سازمان بهزیستی کشور:

پرداخت کمک هزینه حق پرستاری معلولان ضایعه نخاعی

مدیرکل دفتر توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور از پرداخت کمک هزینه حق پرستاری افراد دارای آسیب نخاعی به صورت الکترونیک و با هدف ارتقاء کیفیت زندگی افراد آسیب دیده و حمایت از  این افراد در خانواده هایشان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، «کاظم نظم ده» مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولین سازمان بهزیستی کشور با تاکید بر اینکه کمک هزینه حق پرستاری افراد دارای آسیب نخاعی به صورت الکترونیکی پرداخت می شود گفت: این خدمت در گذشته به صورت ابلاغ اعتبار ماهیانه و در برخی مواقع با تاخیر پرداخت می شد از این پس به صورت الکترونیک، متمرکز و هم زمان در سراسر کشور ارائه می شود.

نظم ده، از وجود بانک اطلاعاتی دقیق و کاملی از مشخصات افراد دارای آسیب نخاعی در سازمان بهزیستی کشور خبر داد و در پایان یادآور شد: پرداخت الکترونیک حق پرستاری با هدف برنامه ریزی صحیح در جذب اعتبار مورد نیاز، تسهیل و کاهش فرآیندهای اداری و پرداخت به موقع این کمک هزینه به افراد واجد شرایط، با مشارکت حوزه های توانبخشی، پشتیبانی، آمار و فن آوری اطلاعات، ذیحسابی، بازرسی، حراست و حقوقی صورت پذیرفته است.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4557389
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18966703 تعداد بازديد زيرپورتال: 5238137 اين زيرپورتال امروز: 4819 سایت در امروز: 14880 اين صفحه امروز: 4047