banner-behzisti
سه‌شنبه 30 بهمن 1397   12:46:58
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/7/12 پنجشنبه

وزیر صنعت و سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کرمانشاه سفر کردند

«محمد شریعتمداری» وزیر صنعت، معدن و تجارت و «انوشیروان محسنی بندپی» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز در فرودگاه کرمانشاه مورد استقبال «هوشنگ بازوند» استاندار کرمانشاه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، افتتاح چندین واحد بازسازی شده و بررسی واحدهای تولیدی این مناطق از برنامه های سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به کرمانشاه است.همچنین عصر امروز شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در استانداری کرمانشاه برگزار می شود.
«خلیل حنیف» مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در خصوص سفر مقام عالی این وزارتخانه به استان کرمانشاه گفت: دراین سفر علاوه بر بازدید از مناطق زلزله زده و چندین طرح، درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان سنقر و کلیایی، مرکز توانمندسازی جامع هدف بهزیستی در شهر کرمانشاه و مرکز توانبخشی بزرگ و استاندارد در شهرستان سرپل ذهاب افتتاح خواهد شد.
حنیف، در پایان یادآور شد: جلسه با استاندار کرمانشاه در رابطه با استفاده بهینه از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری و تسهیلات اشتغال فراگیر، مشاغل خانگی و بازنگری در همه بخش ها و فرایندهای حوزه اشتغال استان و حضوردر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری از دیگر برنامه های این سفر یک روزه است.
گفتنی است؛ معاونین و روسای سازمان های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این سفر مقام عالی وزارت را همراهی خواهند کرد.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4044458
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16964435 تعداد بازديد زيرپورتال: 4637490 اين زيرپورتال امروز: 7183 سایت در امروز: 18630 اين صفحه امروز: 6506