banner-behzisti
شنبه 31 فروردين 1398   07:05:55
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/6/21 چهارشنبه

برپایی مراسم تودیع و معارفه در هیأت مرکزی گزینش بهزیستی

محمد رضا ساوجبلاغی به عنوان نماینده جدید معاونت ساختارهای سازمان امور اداری و استخدامی کشور در هیأت مرکزی گزینش سازمان بهزیستی به جای اسماعیل نادی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل،"محمد رضا ساوجبلاغی" به عنوان  نماینده جدید معاونت ساختارهای سازمان امور اداری و استخدامی کشور در هیأت مرکزی گزینش سازمان بهزیستی به جای "اسماعیل نادی" منصوب شد.

مراسم تودیع و معارفه نماینده معاونت ساختارهای سازمان امور اداری و استخدامی کشوری در هیأت مرکزی گزینش سازمان بهزیستی با حضور "پهبد پور شبانان" جانشین رئیس سازمان بهزیستی کشور،"اسدالله وطنی" دبیر هیأت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری و  جمعی از مسئولین و اعضای هیأت مرکزی گزینش سازمان بهزیستی برگزار شد.

 در این مراسم که صبح امروز در ساختمان ستاد سازمان بهزیستی کشوربرگزار شد؛"پور شبانان" ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم  و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت حسین بن علی(ع)گفت: به  عقیده من وظیفه واحد گزینش در هر نهاد و سازمانی در کشور ما؛انطباق ایدئولوژی فرهنگی،سیاسی،اجتماعی،رفتاری و دینی حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی با رفتار و عملکرد کارکنان است و با این نگاه رفتار کارکنان را ارزیابی می کنند.

جانشین رئیس سازمان بهزیستی ضمن تشکر از "وطنی" ایجاد ارتباط مناسب بین همکاران حوزه گزینش و واحدهای اجرایی سازمان را موجب  ایجاد آرامش در مجموعه بهزیستی عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که با رویکرد جذب حداکثری و رفع حداقلی و  همچنین بهره گیری متناسب از رویه تنذیر و تبشیر در خصوص کارکنان سازمان؛ از تمامی ظرفیت های فرزندان وطن برای خدمت رسانی به جامعه هدف برخوردار شویم.

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4541129
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18902053 تعداد بازديد زيرپورتال: 5218533 اين زيرپورتال امروز: 2949 سایت در امروز: 8825 اين صفحه امروز: 2467