banner-behzisti
شنبه 31 فروردين 1398   07:03:34
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/6/13 سه‌شنبه

سیزدهمین جشنواره فرهنگی_ورزشی فرزندان مهر با قهرمانی تیم استان کرمان به پایان رسید

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در اختتامیه سیزدهمین جشنواره فرهنگی_ورزشی فرزندان مهر با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی متولی سلامت اجتماعی در جامعه است، گفت: سیاست ما در بهزیستی کمک به رشد همه جانبه کودکان و نوجوانان و کشف استعدادها و توانمندی های بالقوه فرزندان مهر است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، اختتامیه دوازدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان مهر، با حضور «حبیب الله مسعودی فرید» معاون امور اجتماعی، «محمد نفریه» مدیرکل دفتر کودکان و نوجوانان، «شاهین امینی» سرپرست امور پشتیبانی، «علیرضا شریفی» معاون تربیت بدنی و فوق برنامه سازمان بهزیستی کشور، «سعید آرام» مدیرکل بهزیستی استان مازندران، و جمعی از مدیران  استانی و با شرکت623 نفر از فرزندان دختر و پسر تحت پوشش این سازمان از 31 استان کشور به مدت 10 روز در مجتمع فرهنگی ورزشی «شهید عظیمی» بابلسر برگزار شد.

 معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، هدف اصلی از برگزاری جشنواره را همگرایی و بیان توانمندی های کودکان و نوجوانان عنوان کرد و گفت: طی دوره های قبلی جشنواره، بچه ها هم به لحاظ رفتارهای ورزشی و از نظر رفتارهای اجتماعی روندی رو به رشد داشتند که بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که در مسیر آینده این عزیزان مثمر ثمر خواهد بود.

 در ادامه، سرپرست امور پشتیبانی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه ورزش به عنوان یک پدیده تربیتی، سازنده و مفید نقشی اساسی در زندگی امروزی ایفا می کند، افزود: با توجه به نقش محوری ورزش در سلامت فرزندان و به تبع آن جامعه، این جشنواره امکان رقابت سالم و ارزنده‌ای را برای فرزندان فراهم می‌کند.

گفتنی است، رقابت های ورزشی این جشنواره، در شش رشته ورزشی والیبال، شنا، دو و میدانی، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز و شطرنج در دو بخش دختران و پسران برگزار شد و استان کرمان جام قهرمانی را به خانه برد و استان های مازندران و خراسان رضوی هم به ترتیب دوم و سوم شدند.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4541107
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18902003 تعداد بازديد زيرپورتال: 5218508 اين زيرپورتال امروز: 2924 سایت در امروز: 8775 اين صفحه امروز: 2445