banner-behzisti
شنبه 31 فروردين 1398   07:32:51
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/6/11 يكشنبهبا حضور مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور،

ساخت 10مهدکودک در مناطق زلزله زده ثلاث باباجانی

10مهدکودک روستایی و شهری در مناطق زلزله زده ثلاث باباجانی به همت خیران و با حضور مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور ساخته می شود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، آئین کلنگ زنی ساخت ۱۰ مهدکودک شهری و روستایی در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی به همت خیرین موسسه «نیک گامان»، «محمد نفریه» مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور، «امید قادری» مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه و جمعی از مسئولان برگزار شد.

 مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور
با توجه به زلزله خیز بودن شهرستان ثلاث باباجانی گفت: مقرر شده پنج مهد کودک در این منطقه احداث و تجهیز شود، و اعتباردر نظرگرفته شده برای آنها بالغ بر 300 میلیون تومان است.

وی افزود: از روزهای ابتدایی پس از زلزله مهدهای کودک در 36 نقطه به صورت سیار کار خود را آغاز کردند و هدف ما در حال حاضر مقاوم سازی مهدها است.

نفریه با اشاره به افتتاح چندین پروژه در طول هفته دولت در این شهرستان تصریح کرد: علاوه بر ساخت تعداد پنج مهدکودک روستایی و شهری، هفته آینده شاهد افتتاح مرکز روانشناختی تخصصی در ثلاث باباجانی خواهیم بود.

 مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور، در پایان از افتتاح 35 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی زلزله زده با همکاری بسیج سپاه استان تهران خبر داد.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4541262
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18902532 تعداد بازديد زيرپورتال: 5218693 اين زيرپورتال امروز: 3109 سایت در امروز: 9304 اين صفحه امروز: 2600