banner-behzisti
سه‌شنبه 30 بهمن 1397   12:43:16
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/5/2 سه‌شنبهبا حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور،

نمایشگاه های دائمی با عرضه محصولات تولیدی مددجویان توانمند شده برگزار شد

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم اختتامیه نمایشگاه محصولات و تولیدات مددجویان تحت پوشش بهزیستی با اشاره به اینکه نمایشگاه های دائمی با عرضه محصولات تولیدی مددجویان توانمند شده گفت: این نمایشگاه ها باید به مرور از حالت فصلی و موقت خارج شده و برای برگزاری دائمی نمایشگاه برنامه ریزی کنیم.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور رسالت اصلی سازمان را توانمندسازی مددجویان تحت پوشش عنوان کرد و گفت: نمایشگاه محصولات و تولیدات مددجویان توانمند شده باید در فضاهایی برگزار شود که بیشتر مورد استقبال و توجه اقشار مختلف مردم واقع شود.همچنین باید اهتمام ویژه‌ای در موضوع جامعه پذیر کردن و بازگشت معلولان جامعه هدف خود اختصاص دهد.

وی اضافه کرد: مبحث انتقال مهارت و توانمندی مددجویان توانمند شده بهزیستی به سایر مددجویان فاقد مهارت از جمله اهداف و اولویت های بهزیستی است.

محسنی بندپی با اشاره به تصویب قانون حمایت از افراد دارای معلولیت اظهار کرد:قانون فوق در راستای حمایت از این افراد است و در فصل دوم قانون فوق به مسئله مناسب سازی معابر و اماکن اشاره شده و در فصل چهارم قانون حمایت از افراد دارای معلولیت نیز موضوع اشتغال و کارآفرینی معلولان مورد توجه قرار گرفته است.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان یادآور شد: عدم رعایت موارد مطرح شده در قانون حمایت از افراد دارای معلولیت و همچنین لحاظ نکردن سهم ۳ درصدی معلولان در استخدام‌های دستگاه‌های دولتی تخلف است و با متخلفان با جدیت برخورد می‌شود.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4044378
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16964311 تعداد بازديد زيرپورتال: 4637404 اين زيرپورتال امروز: 7097 سایت در امروز: 18506 اين صفحه امروز: 6426