banner-behzisti
سه‌شنبه 30 بهمن 1397   12:46:53
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/5/1 دوشنبهرئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش:

نیروی انسانی با ارزش ترین سرمایه کشور است

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش سازمان بهزیستی کشور صبح امروز با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، دبیر هیأت مرکزی گزینش و جمعی از معاونین و مدیران ستادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، «انوشیروان محسنی بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، در مراسم آئین تودیع و معارفه مدیر کل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش سازمان بهزیستی کشور ضمن تبریک به مناسبت دهه کرامت و میلاد کریمه اهل البیت حضرت فاطمه معصومه(س)، با اشاره به جایگاه نیروی انسانی در جامعه گفت: کارکنان و نیروی انسانی شایسته، بالاترین و با ارزش ترین سرمایه و بزرگترین دارایی هر سازمانی است.

محسنی بندپی با اشاره به نقش حراست و گزینش در ایجاد امنیت روانی کارکنان گفت: فراهم کردن زمینه امنیت روانی و سالم‌سازی محیط در کنار حفاظت فیزیکی می تواند در تأثیرگذاری بر مخاطبان نقش بسزایی را ایفا کند.

وی اذعان کرد: سازمانی که اعتماد سه قوه را جلب کرده و مجلس محترم بودجه ای را با توجه به محدودیت های دولت برای این مجموعه در نظر گرفته است نشأت گرفته از عملکرد خوب سازمان بهزیستی است.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان بر الکترونیکی کردن پرونده های گزینشی تاکید کرد و یادآور شد: دسترسی به اطلاعات، کاهش آسیب پذیری و ارتقای امنیت اطلاعات از اهداف اجرای این پروژه است.

گفتنی است، در پایان مراسم «قاسم عبدالله زاده» به عنوان مدیر کل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش سازمان بهزیستی کشور منصوب و از زحمات «غلامرضا رضایی فر» مدیر اسبق دبیرخانه تقدیر و تجلیل شد.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4044457
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16964433 تعداد بازديد زيرپورتال: 4637489 اين زيرپورتال امروز: 7182 سایت در امروز: 18628 اين صفحه امروز: 6505