banner-behzisti
سه‌شنبه 28 اسفند 1397   07:53:19
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/2/26 چهارشنبهمدیر کل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور:

فعالیت ۱۶ هزار مهد کودک در سراسر کشور

مراسم بزرگداشت مربیان مهدکودک با حضور «محمد نفریه» مدیر کل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور، «سعید آرام» مدیر کل بهزیستی استان مازندران، جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و عده‌ای از مربیان و مدیران مهدهای سراسر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مدیر کل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور، در این مراسم از فعالیت ۱۶ هزار مهد کودک در سراسر کشور خبر داد و گفت: ۱۲۰ هزار مربی و مدیر در این مهدها بر ۵ محور تغذیه،بهداشت،امنیت،نگهداری و آموزش در حال خدمت هستند.

وی مهدهای کودک را بزرگترین قطب برای اشتغال زنان عنوان کرد و افزود: مهد کودک ها تحت نظارت سازمان بهزیستی کشور، با مربیانی متخصص انواع خدمات آموزشی را به کودکان ارائه داده و آنها را برای ورود به مدارس و محیط های آموزشی آماده می کنند.

نفریه، از پوشش صد در صدی یک وعده غذای گرم در روستا مهدها و حاشیه مهدهای استان مازندران خبر داد و در پایان: بیشتر مهدهای کودک در کشور، چه در روستاها و چه در شهرها توسط بخش خصوصی مدیریت می شوند و هم اکنون تنها یک درصد مهدکودک دولتی در کشور داریم.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4304847
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17982665 تعداد بازديد زيرپورتال: 4943283 اين زيرپورتال امروز: 2435 سایت در امروز: 6471 اين صفحه امروز: 2200