banner-behzisti
يكشنبه 3 تير 1397   20:51:42
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1396/1/23 چهارشنبه

افزایش 20درصدی مراکز غیردولتی تحت نظارت بهزیستی

مدیر کل بهزیستی استان کرمان از افزایش 20درصدی مراکز غیردولتی تحت نظارت بهزیستی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از کرمان، «عباس صادق زاده» مدیر کل بهزیستی استان کرمان با بیان با تاکید بر توسعه کمی مراکز غیردولتی اظهار داشت : همگام با توسعه کمی ، مراکز غیردولتی با بکارگیری نیروهای متخصص و صاحب دانش و تجربه موظف به ارائه خدمات تخصصی به گروه های هدف هستند و ایده های تولید شده در سال 95 با استفاده  از توان بخش غیردولتی و مشارکت مردم و خانواده ها در سال جدید اجرایی می شود.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به نام گذاری سال 96 توسط مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال گفت: بر مبنای شعار سال بهزیستی با تولید فکر ، طرح و برنامه در پیشگیری از معلولیت  ها و آسیب های اجتماعی و توسعه تفکر سلامت محور و در نتیجه فراهم کردن شرایط بهزیستن به ویژه برای اقشار آسیب پذیر جامعه می تواند نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی داشته باشد.

صادق زاده در پایان با قدردانی از خدمات معاونین و کارکنان بهزیستی در سراسر استان کرمان یادآور شد: با توجه به پایین بودن دستمزد و حقوق کارکنان بهزیستی نسبت به سایر سازمان های همتراز افزایش حقوق و دستمزد در دستور کار دولت قرار گرفته و امیدواریم سال 96 مصوبه مناسبی در این زمینه صادر شود.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 1732817
تعداد بازديد کنندگان سايت: 9712278 تعداد بازديد زيرپورتال: 2026989 اين زيرپورتال امروز: 8758 سایت در امروز: 23430 اين صفحه امروز: 7696