banner-behzisti
يكشنبه 3 تير 1397   20:50:18
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1396/1/23 چهارشنبهمعاون اجتماعی بهزیستی کشور:

توسعه و حمایت از ایجاد شاخه‌های تخصصی مددکاری سیاست بهزیستی است

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در مراسم گرامیداشت روز مددکار با اشاره به شعار امسال مبنی بر «مددکاری اجتماعی؛ مدارای اجتماعی»، توسعه و حمایت از ایجاد شاخه‌های تخصصی مددکاری و تشکیل و توسعه فعالیت‌های بخش غیردولتی در حوزه مددکاری را از سیاست‌های بهزیستی در این حوزه برشمرد و گفت: شعار بین‌المللی روز مددکار «توسعه جامعه و پایداری محیط» است؛ لذا بهزیستی به عنوان تسهیلگر برای مددکاری اجتماعی کارکردهای متفاوت و بیشتری تعریف خواهد کرد تا در این مسیر گام‌های بیشتری بردارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، مراسم گرامیداشت روز مددکار با حضور «انوشیروان محسنی‌بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، «پهبد پورشبانان» قائم‌مقام و مدیرکل حوزه ریاست بهزیستی کشور، «حبیب‌الله مسعودی‌فرید» معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور و جمعی از مسئولان و مددکاران اجتماعی شاغل در دستگاه‌های دولتی و غیردولتی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم «حبیب‌الله مسعودی‌فرید» معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در مراسم گرامیداشت روز مددکار با اشاره به شعار امسال مبنی بر «مددکاری اجتماعی؛ مدارای اجتماعی»، توسعه و حمایت از ایجاد شاخه‌های تخصصی مددکاری و تشکیل و توسعه فعالیت‌های بخش غیردولتی در حوزه مددکاری را از سیاست‌های بهزیستی در این حوزه برشمرد و گفت: در حال حاضر مددکاری اجتماعی در طلاق، مددکاری اجتماعی در مدارس و کلینیک‌های مددکاری اجتماعی در کنار بهزیستی سهم عظیمی در این عرصه ایفا می‌کند.

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور شعار بین‌المللی روز مددکاری را «توسعه جوامع و پایداری محیطی» دانست و تصریح کرد: شعار امسال براساس توسعه و بهبود وضعیت اقتصادی و اجتماعی و رسیدن به عدالت اجتماعی و اقتصادی و همچنین ارتقا ارزش انسان‌ها و شرافت انسانی است
. اعتقاد داریم جایگاه مددکاری قابلیت توسعه فراوان دارد و بهزیستی به عنوان تسهیلگر برای مددکاری اجتماعی کارکردهای متفاوت و بیشتری تعریف خواهد کرد تا مددکاری به سمت اقدامات تخصصی و رویکردهای نوین برود.

منبع خبر: اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 1732804
تعداد بازديد کنندگان سايت: 9712244 تعداد بازديد زيرپورتال: 2026974 اين زيرپورتال امروز: 8743 سایت در امروز: 23396 اين صفحه امروز: 7683