banner-behzisti
سه‌شنبه 28 اسفند 1397   07:48:21
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1397/2/26 چهارشنبه

پیام رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پیامی فرا رسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، «انوشیروان محسنی بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، در پیامی فرا رسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:
   
                                                      بسمه تعالی

 در دهکده جهانی امروز، نقش شبکه های ارتباطی و حوزه روابط عمومی به عنوان مشعل داران توسعه آگاهی، که با به کارگیری هنر، مهارت و تدبیر، بر بسیاری از فعالیتهای حرفه ای و تصمیم سازی های استراتژیک سازمانی و مناسبات اجتماعی از جمله راهبری و مدیریت افکار عمومی تأثیر گذارده اند، برکسی پوشیده نیست. به گونه ای که نهادهای توسعه یک جامعه بدون بهره گیری موثر از ابزار قوی مدیریت افکار عمومی قادر به اجرای موفق برنامه های خود نیستند.

در این عصر دانایی سازمانهای آینده نگر و پیشرو بر این باورند که توزیع عادلانه اطلاعات، روشنگری افکار عمومی، مردم داری و احترام به حقوق انسانها به منظور تقویت احساس مسئولیت اجتماعی و افزایش سطح مشارکت مردم، از عوامل مهم و تأثیر گذار در حیات اجتماعی آنها به شمار می رود.

نامگذاری 27 اردیبهشت ماه بعنوان «روز ارتباطات و روابط عمومی» تداعی گر نقش روزافزون صنعت روابط عمومی و بیانگر اهمیت شبکه های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز و فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راههای طی شده در جهت تعامل و تأمین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق ها و چشم اندازهای روشن برای فردایی بهتر در جهت توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه و سعی در تقویت حضور کارشناسان دانش محور و تحول طلب و متعهد به رعایت اخلاق حرفه ای در عملکرد خود و بها دادن به نظام آزاد ارتباطات و اطلاعات و تثبیت جایگاه واقعی این حرفه در جامعه اسلامی مان است.

از این رو سازمان بهزیستی با درک درست نقش و جایگاه ارتباطات و روابط عمومی در سازمان، بر تداوم این حرکت تاکید نموده و انتظار دارد تا صاحبان قلم و اندیشه به عنوان "سربازان عرصه خبر و آگاهی" مددکاران بهزیستی را به عنوان "سربازان عرصه رفاه اجتماعی" برای ارتقای سطح معیشت ،  رفاه و سلامت  اجتماعی جامعه کمک نمایند.

اینجانب 27 اردیبهشت ماه "روز ارتباطات و روابط عمومی" را به تمامی دست اندرکاران صدیق و سختکوش حوزه روابط عمومی سازمان که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی و همسویی با نگاهی اعتماد بخش و سازنده فعالیت می نمایند تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند خبیر و بصیر برای این عزیزان در این مسیر دشوار، حساس ومسئولیت آفرین سلامتی و توفیق روزافزون مسئلتمی نمایم . 

                                     دکتر انوشیروان محسنی بندپی

                           معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4304774
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17982389 تعداد بازديد زيرپورتال: 4943187 اين زيرپورتال امروز: 2339 سایت در امروز: 6195 اين صفحه امروز: 2127