banner-behzisti
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   15:10:13
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1397/10/8 شنبهاستاندار تهران و رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور:

تولیت سلامت اجتماعی به سازمان بهزیستی واگذار شده است / افزایش 62 درصدی بودجه بهزیستی در سال 98

استاندار تهران و رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور از افزایش 62 درصدی بودجه سازمان بهزیستی در سال 98 خبر داد و گفت: این سازمان تخصصی ترین نهادی است که به مسائل اجتماعی می پردازد و 22 هزار نیروی متخصص دارد که از این تعداد، 62 درصد پرسنل و 42 درصد مدیران را زنان تشکی می دهند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، «انوشیروان محسنی بندپی» در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه تولیت سلامت اجتماعی به این سازمان حمایتی واگذار شده است گفت:  الگوی درمان مدار اعتیاد، ایجاد سامانه الکترونیکی طلاق، افزایش مستمری از جمله اقداماتی است که با کمک و همکاری مجلس و سایر دستگاه‌ها انجام شده است.

استاندار تهران با بیان اینکه قرار است با کمک بهزیستی آسیب‌های اجتماعی را حل کنیم، اذعان کرد: در حال حاضر ۹۲ درصد تصدی‌ها در بهزیستی واگذار شده است و صمیمانه از همکاری خوب NGOها تشکر و قدردانی میکنم.

وی با اشاره به قانون جامع حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت افزود: بهزیستی بعد از 15 سال توانست از این قانون در اجلاس نیویورک رونمایی کند.

محسنی بندپی در پایان با اشاره به عملکرد سازمان بهزیستی در جشنواره «شهید رجایی» یادآور شد: براساس ارزیابی سازمان استخدامی در سطح استانی، سال گذشته از ۲۷ اداره کل بهزیستی کشور تقدیر شد که کسب این مقام را مدیون همه  کارمندان خدوم سازمان بهزیستی هستیم.

گفتنی است؛ در این مراسم تشکل های مردمی و نمایندگان پرسنل بهزیستی با اهدای لوح و هدایایی از «محسنی بندپی» استاندار تهران و رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور تقدیر کردند.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4559688
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18974041 تعداد بازديد زيرپورتال: 5240986 اين زيرپورتال امروز: 7668 سایت در امروز: 22218 اين صفحه امروز: 6346